środa, 18 lipca 2018

Członkowie

CHÓRY

  1. Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej
    Dyrygent: Mariusz Mróz
    Strona www: http://www.chor.pg.gda.pl/
  2. Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Tadeusza Tylewskiego w Gdańsku
    Dyrygent: Jerzy Szarafiński
    Strona www: http://www.amg.gda.pl/~choramg/
  3. Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego
    Dyrygent: Marcin Tomczak
    Strona www: http://www.chor.univ.gda.pl/
  4. Chór Mieszany „Cantores Veiherovienses” w Wejherowie
    Dyrygent: Tomasz Chyła
    Strona www: http://free.art.pl/cantores
  5. Chór Mieszany „Symfonia” w Gdyni
    Strona www:  http://www.chorsymfonia.pl/, e-mail: kontakt@chorsymfonia.pl
    Dyrygent: Bogna Swiłło
  6. Towarzystwo Śpiewacze im. Karola Szymanowskiego w Gdańsku
    Dyrygent: Józefa Siudaczyńska-Babicz
    Strona www: http://www.towarzystwospiewacze.pl/
  7. Gdański Chór Nauczycielski w Gdańsku
    Dyrygent: Teresa Pabjańczyk
    Strona www: http://www.gchn.hekko.pl/
  8. Chór „Harmonia” w Żukowie
    Dyrygent: Witold Treder
  9. Chór „Lutnia” w Luzinie
    Dyrygent: Tomasz Fopke
    Strona www: http://www.lutnia.luzino.pl/
  10. Świętojański Chór przy parafii św. Jana z Kęt w Rumi
    Dyrygent: Wojciech Grudnowski
    Strona www: http://www.swietojanski.one.pl/
  11. Żeński Chór Kameralny przy LO w Kościerzynie
    Dyrygent: Tomasz Chyła
  12. Chór Męski „Harmonia” w Wejherowie
    Dyrygent: Marcin Grzywacz
    Strona www: http://www.chorharmonia.pl.tl/
  13. Chór Męski „Dzwon Kaszubski” w Gdyni
    Dyrygent: Piotr Klemenski
  14. Chór Mieszany przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie
    Dyrygent: Joanna Werochowska
  15. Katolickie Stowarzyszenie Śpiewacze im. ks. Jozefa Orszulika przy Parafii Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku-Osowie
    Dyrygent: Magdalena Nanowska
    Strona www: http://www.zbawiciel.gda.pl/
  16. Kaszubski Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Krośniata” przy SP nr 6 im. A. Abrahama w Gdyni
    Opieka zespołu: Celina Kłosińska
    Muzyka:  Anna Zolnaczuk
    Instruktor choreografii: Anna Cel
  17. Chór Żeński „Gaudeamus” Wejherowo
    Dyrygent: Barbara Tańska
  18. Kartuski Chór Męski
    Dyrygent: Mateusz Trepkowski

ORKIESTRY

  1. Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Begama” Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie
    Kapelmistrz: Roman Gałuński
  2. Świętojańska Orkiestra Dęta w Rumi
    Kapelmistrz: Wojciech Grudnowski
  3. Orkiestra Dęta „Pstrong”
    Kapelmistrz: Józef Pstrong
    Strona www: http://www.pstrongorkiestra.xt.pl/

Przyłącz się!

Przyłącz się do największego w Polske związku zrzeszającego amatorski ruch muzyczny!

Oddział Gdański PZChiO. 2011-2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: PROART Design Studio | Admin